"Meie põhitegevusteks on autoklaaside toonimine, autoklaaside vahetamine, reklaamkleebiste tootmine ja paigaldamine, autode üle kleepimine, päikesekaitse-ja turvakilede müük ja paigaldamine hoonetele"

Pakume kvaliteetset autoklaaside toonimist ning teostame kilede müüki. Toonkile mitte ainult ei muuda auto välimust, vaid kaitseb soovimatute pilkude ja palavuse eest, kaitseb salongi materjale pleekumise ja vananemise eest filtreerides välja 99% UV-kiirgusest ning suurendab turvalisust.  Stabiilne toon, mis ei pleeku aastate jooksul. Ei sisalda metalle, ei takista mobiilsidet ega raadiolaineid. Lisab privaatsust, kaitseb palava päikese, heleda valguse eest. Annab autole tehasetoonimisega võrdse välimuse kuid lisab ka päikesekaitse.

   

 Tooni valik: 05; 15; 20; 30; 35; 50;

Autoklaaside toonimise hinnakirja leiate siit.                                        


Vaata autokilede SIMULAATORIT!!!

                                                                                                                              

SolarScreen Black Plus toonkile

 

 

Stabiilne toon, mis ei pleeku aastate jooksul. Ei sisalda metalle, ei takista mobiilsidet ega raadiolaineid. Lisab privaatsust, kaitseb palava päikese, heleda valguse ja salongimaterjalide vananemise eest. Annab autole tehasetoonimisega võrdse välimuse.

Tootevalik: Black Plus
 5, 15, 25, 35, 45
Rullilaiused: 152 cm
Tootja garantii kilele ja paigaldusele: 5 aastat

 

 
 

3M Colour Stable toonkile

 

Picture 

Originaalse tehnoloogiaga 21. sajandi päikesekaitse- ja toonkile autodele. Eriomaduseks stabiilne toon, mis ei pleeku aastate jooksul. Ei sisalda metalle, ei takista mobiilsidet ega raadiolaineid. Lisab privaatsust, kaitseb palava päikese, heleda valguse ja salongimaterjalide vananemise eest. Annab autole tehasetoonimisega võrdse välimuse.

Tootevalik: 
Colour Stable 5, 20, 35, 50
Rullilaiused:  152 cm
Tootja garantii kilele ja paigaldusele: 7 aastat

3M Crystalline nanokile

Picture
 
Uusim autokile Crystalline on Prestige nanokile analoog autoakende jaoks. Hele õrna sinaka tooniga rohkem kui 200 nanoõhukesest kihist koosnev preemium-kile tõrjub palavust, teeb sisekliima salongis meeldivaks ja vähendab vajadust konditsioneeri kasutada. Ei sisalda metalle, ei takista mobillisidet. Laseb praktiliselt kogu päikesevalguse ja kaitseb salongimaterjale vananemise eest.

Uus Crystalline 90 sobib paigaldamiseks juhi vaatevälja jäävatele akendele.

Tootevalik: Crystalline 70, 90
Rullilaiused:
 152 cm
Tootja garantii kiledele ja paigaldusele 10 aastat


3M FX High Performance toonkiled

Picture

 
Metallikihiga hübriidkiled autoklaaside toonimiseks, privaatsuse, ohutuse ja päikesekaitse omaduste lisamiseks. Tõhus kaitse liigse palavuse ja heleda valguse eest, väheneb vajadus konditsioneeri kasutada. Kriimustuskindla kaitsekihiga üldkasutatav autokile.

Tootevalik: FX HP 5, 15, 20, 30, 35, 50
Rullilaiused:  152 cm
Tootja garantii kiledele ja paigaldusele 3 aastat

3M FX Standard toonkiled

Picture

 
Soodsa hinnaga klassikalised toonkiled privaatsuse ja päikesekaitseomaduste lisamiseks. Kaitsevad liigse palavuse ja heleda valguse eest ning vähendavad vajadust konditsioneeri kasutada.

Tootevalik: FX ST 5, 20, 30, 50
Rullilaiused: 152 cm
Tootja garantii kiledele ja paigaldusele 3 aastat 
 
NB!  Ärge kunagi paigaldage majadele autotoonkilesid ! 
Auto toonkiled sobivad paigaldamiseks ühekordsele klaasile. Hoonetel on meil põhilislet kahekordsed ja sageli juba ka kolmekordsed paketid. See seab majade aknad termilistest pingetest tingitud purunemise ohtu. Teiseks pole autokiledel pakettklaasile paigaldades piisavat efektiivsust. Nad pole selleks mõeldud.